Тумба під умивальник Kolo Traffic 60
Фото 7 |
Kolo Traffic 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Traffic 60
Тумба під раковину 60 см Kolo Traffic 89434000 | 7 488 грн. |
Тумба под умывальник KOLO TRAFFIC 600 подвесная 568x461 мм h625, платиновы | 7 413 грн. |
Kolo TRAFFIC 600 подвесная с 2 ящиками серый дуб 89525000 | 6 372 грн. |
Тумба під умивальник Kolo Traffic 89525000 | 6 053 грн. |
Тумба під умивальник KOLO TRAFFIC 57x46 89433000 | 7 488 грн. |
Додаткові функції і можливості тумби під умивальник Kolo Traffic 60:
- Для комплектації з умивальником арт. L91161
Модификації Kolo Traffic 60
Ціни на Kolo Traffic 60 |
---|---|---|---|---|
Kolo Traffic 45 | від 4 106 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Traffic 60 | від 6 053 грн. | 5 пропозицій | ||
Kolo Traffic 75 | від 8 988 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolo Traffic 90 | від 8 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolo Traffic 120-1 | від 11 190 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →