Тумба під умивальник Kolo Twins 50-1
Фото 4 |
Kolo Twins 50-1 50 см60 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Twins 50-1
Тумба під раковину Kolo Twins 50 чорний матовий 89497000 | 6 147 грн. |
Тумба під раковину Kolo Twins 50 білий глянець 89495000 | 5 991 грн. |
Тумба під раковину Kolo Twins 50 чорний матовий 89497000 | 6 588 грн. |
Додаткові функції і можливості тумби під умивальник Kolo Twins 50-1:
- Можливість комплектації з ніжками
Модификації Kolo Twins 50-1
Ціни на Kolo Twins 50-1 |
---|---|---|---|---|
Kolo Twins 50-1 | від 5 991 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolo Twins 60-1 | від 5 060 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →