Тумба під умивальник Kolo Twins 50 89489000
Фото 2 |
Kolo Twins 50 89489000 |
|
Може комплектуватися умивальниками: Kolo Twins 50 L51150 або Kolo Twins 50 L51950
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Twins 50 89489000
Усі ціни 13 →Тумба під раковину Kolo Twins 50 з двома ящиками срібний графіт 89490000 | 6 477 грн. |
Тумба для раковини Kolo Twins 50 см (89489000) 89489000 | 7 971 грн. |
Тумба під раковину Kolo Twins 50 із двома ящиками білий глянець 89489000 | 7 971 грн. |
Тумба під умивальник KOLO TWINS 50x57x46см підвісна біла без умивальника 8 | 7 971 грн. |
Kolo Kolo Шафка TWINS д/раковини 50 см, 2 шухляди, білий глянець - 8948900 | 7 438 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →