Тумба під умивальник Kolo Twins 60-2
Фото 5 |
Kolo Twins 60-2 50 см60 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Twins 60-2
Тумба під раковину Kolo Twins чорний матовий 89488000 | 3 574 грн. |
Тумба під умивальник Kolo TWINS 60 см, з дверцятами 89486000, білий глянец | 4 395 грн. |
Тумба под умывальник белая (с дверкой) Kolo Twins 60 см 89486000 | 4 395 грн. |
Тумба підвісна KOLO Twins 89486000 біла глянсова | 4 395 грн. |
Шафка під умивальник TWINS 60 БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ (89486000) KOLO | 4 395 грн. |
Додаткові функції і можливості тумби під умивальник Kolo Twins 60-2:
- Можливість комплектації з ніжками
- Двері можливо встановити на праву або ліву сторону
Модификації Kolo Twins 60-2
Ціни на Kolo Twins 60-2 |
---|---|---|---|---|
Kolo Twins 50-2 | від 3 722 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolo Twins 60-2 | від 3 574 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →