Умивальник Kolo Twins 60 L51960 602 мм
Фото 2 |
Kolo Twins 60 L51960 502 мм602 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Twins 60 L51960 602 мм
Раковина KOLO TWINS 60x46 L51960000 | 4 210 грн. |
Умивальник меблевий 60 см Kolo Twins з тонким бортом (L51960000) | 4 386 грн. |
Раковина KOLO Twins L51960000 | 3 509 грн. |
Модификації Kolo Twins 60 L51960
Ціни на Kolo Twins 60 L51960 |
---|---|---|---|---|
Kolo Twins 50 L51950 502 мм | від 3 945 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolo Twins 60 L51960 602 мм | від 3 509 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →