Ванна Kolpa San Adela 150x70 см
Фото 3 |
Kolpa San Adela 150x70 150x70 см160x70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Adela 150x70 см
Ванна акрилова Kolpa San Adela 150x70 740742 740740 | 14 151 грн. |
Ванна акрилова KOLPA SAN ADELA 150x70 (740742) | 13 917 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Adela 150x70 740742 740740 | 16 867 грн. |
Модификації Kolpa San Adela
Ціни на Kolpa San Adela |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Adela 150x70 см | від 13 917 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Adela 160x70 см | від 14 445 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →