Ванна Kolpa San Aida 160x75 см
Фото 5 |
Kolpa San Aida 160x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Aida 160x75 см
Ванна акрилова Kolpa San Aida 160x75 993280 | 14 168 грн. |
Ванна акрилова KOLPA SAN AIDA 160x75 (993280) | 13 917 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Aida 160x75 993280 | 13 325 грн. |
Kolpa San Ванна Aida 160x75 (993285) (993280) | 16 953 грн. |
Додаткові функції і можливості ванни Kolpa San Aida 160x75:
- Можливість встановлення гідромасажної системи
Модификації Kolpa San Aida
Ціни на Kolpa San Aida |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Aida 160x75 см | від 13 325 грн. | 4 пропозиції | ||
Kolpa San Aida 170x75 см | від 13 831 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Aida 180x80 см | від 14 279 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →