Ванна Kolpa San Chad 170x120 см з сидінням
Фото 4 |
Kolpa San Chad-D 170x120 170x120 см170x120 см з сидінням |
|
Товщина акрилу 6 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Chad 170x120 см з сидінням
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Kolpa San Chad-D c сидінням 170x120 R 539575 539570 | 14 706 грн. |
Ванна Kolpa San Chad-D 170x120 з cидінням (539575) 539570 | 14 689 грн. |
Ванна акрилова KOLPA SAN CHAD-D + сидіння 170x120 R (539570) | 14 445 грн. |
Ванна акриловая Kolpa San Chad-D 170x120 539575 539570 | 16 995 грн. |
Kolpa San Ванна Chad-D 170x120 з сидінням (539575) (539570) | 18 854 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Kolpa San Chad
Ціни на Kolpa San Chad |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Chad 170x120 см | від 16 277 грн. | 2 пропозиції | ||
Kolpa San Chad 170x120 см з сидінням | від 14 445 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →