Ванна Kolpa San Elektra 160x75 см
Фото 8 |
Kolpa San Elektra 160x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Elektra 160x75 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Kolpa San Elektra 160x75 740704 740700 | 17 533 грн. |
Ванна Kolpa San Elektra 160x75 (740700) 740700 | 17 575 грн. |
Ванна акрилова KOLPA SAN ELEKTRA 160x75 (740700) | 17 246 грн. |
Ванна акриловая Kolpa San Elektra 160x75 740704 740700 | 17 246 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Elektra 160x75 740704 740700 | 15 258 грн. |
Kolpa San Ванна Elektra 160x75 (740704) (740700) | 21 031 грн. |
Додаткові функції і можливості ванни Kolpa San Elektra 160x75:
- Можливість встановлення гідромасажної системи
Модификації Kolpa San Elektra
Ціни на Kolpa San Elektra |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Elektra 160x75 см | від 15 258 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 170x70 см | від 15 274 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 170x75 см | від 15 773 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 170x80 см | від 16 988 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 180x80 см гідромасаж | від 17 315 грн. | 6 пропозицій | ||
Kolpa San Elektra 190x90 см | від 20 629 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →