Ванна Kolpa San Lulu 170x110 см
Фото 3 |
Kolpa San Lulu 170x110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Lulu 170x110 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Kolpa San Lulu-D 170x110 741411 | 14 706 грн. |
Ванна Kolpa San Lulu-D 170x110 (741410) 741410 | 14 706 грн. |
Ванна акрилова KOLPA SAN Lulu-L 170x110 L (741420) | 14 445 грн. |
Ванна акриловая Kolpa San Lulu-L 170x110 741428 741420 | 16 995 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Lulu-L 170x110 741428 | 14 706 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості ванни Kolpa San :
- Можливість встановлення гідромасажної системи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →