Ванна Kolpa San Royal 130x130 см
Фото 5 |
Kolpa San Royal 130x130 120x120 см130x130 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolpa San Royal 130x130 см
Ванна акрилова Kolpa San Royal 130x130 705192 | 17 755 грн. |
Ванна акрилова кутова KOLPA SAN ROYAL 130x130 (705190) | 17 440 грн. |
Ванна акрилова Kolpa San Royal 130x130 705192 | 21 137 грн. |
Модификації Kolpa San Royal
Ціни на Kolpa San Royal |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Royal 120x120 см | від 17 053 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolpa San Royal 130x130 см | від 17 440 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →