Електрогенератор Konner&Sohnen Basic KS 2800C
Фото 8 |
Konner&Sohnen Basic KS 2800C алюмінієві обмоткимідні обмотки |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen Basic KS 2800C
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen Basic KS 2800C 000001752 | 9 999 грн. |
Бензиновый генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800C | 9 999 грн. |
Бензиновый генератор Konner&Sohnen BASIC KS 2800C 911227 | 9 999 грн. |
Генератор бензиновий Konner&Sohnen BASIC KS 2800 С 101323-44 | 9 999 грн. |
Бензиновый генератор KÖNNER&SÖHNEN BASIC KS 2800C | 9 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель KS 2800A — обмотка альтернатора з алюмінію
- Модель KS 2800C — мідна обмотка альтернатора
Модификації Konner&Sohnen Basic KS 2800C
Ціни на Konner&Sohnen Basic KS 2800C |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen Basic KS 2800A | від 7 000 грн. | 12 пропозицій | ||
Konner&Sohnen Basic KS 2800C | від 9 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →