Електрогенератор Konner&Sohnen KS 10000E ATS
Відео 13Фото 5 |
Konner&Sohnen KS 10000E ATS |
|
Бензинова електростанція на 7.5 кВт із блоком АВР, який автоматично перемикає споживачів, підключених до установки, з основної електричної мережі на генератор за відсутності напруги у магістралі. Завдяки наявності автозапуску (ATS) з електростартером, генератор Konner&Sohnen KS 10000E ATS може використовуватися для забезпечення електроенергією об'єктів, що страждають від частих аварій або обривів дротів.
Роботу пристрою забезпечує бензиновий ДВС (440 см3, 18 к.с.), який у режимі половинної потужності споживає близько 1.66 л палива на годину. З урахуванням бака на 25 л це забезпечує автономну безупинну роботу установки протягом 15 годин. Для підключення споживачів е/е передбачено кілька висновків змінного та постійного струму: дві розетки на 230 В (із запобіжниками на 16 А та 32 А) та клеми 12 В.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 10000E ATS
Усі ціни 41 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 10000E ATS 000000008 | 41 999 грн. |
Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 10000Е ATS | 41 999 грн. |
Бензиновый генератор Konner & Sohnen KS 10000E ATS 112854 | 41 999 грн. |
Генератори Konner&Sohnen KS 10000E ATS | 37 000 грн. |
Генератор Konner & Sohnen KS 10000E ATS | 41 999 грн. |
- Модель KS 10000E — немає функції автозапуску
- Модель KS 10000E ATS — є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 10000E ATS
Ціни на Konner&Sohnen KS 10000E ATS |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 10000E | від 36 999 грн. | 42 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 10000E-3 | від 42 500 грн. | 35 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS | від 37 000 грн. | 42 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 | від 44 299 грн. | 30 пропозицій |