Електрогенератор Konner&Sohnen KS 2100iG S
Відео 5Фото 11 |
Konner&Sohnen KS 2100iG S |
|
Невеликий гібридний генератор призначений для живлення електричних приладів сумарною потужністю до 1.8 кВт. Оснащений 80-кубовим двигуном, який може працювати не лише на бензині, а й на зрідженому газі. До генератора Konner&Sohnen KS 2100iG S відразу додається комплект приладдя, необхідне для підключення пропанового балона (армований шланг довжиною 1.5 м та виносний газовий редуктор).
Апарат відрізняється тихою та економічною роботою. Завдяки інверторному альтернатору він «підлаштовується» під навантаження і регулює обороти двигуна, виходячи з поточних потреб в електриці. У режимі 50% навантаження він споживає лише 0.89 л бензину за годину роботи. Генератор може живити звичайні електроприлади (через розетку 230 В), заряджати автомобільні акумулятори (через вихід 12 В) та поповнювати запас енергії в батареях мобільних пристроїв (через порт USB).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 2100iG S
Усі ціни 29 →Генератор инверторный газобензиновый Könner&Söhnen KS 2100iG S 000004852 | 26 299 грн. |
Генератор инверторный Konner&Sohnen KS 2100iG S | 26 299 грн. |
Газобензиновий інверторний генератор K?nner&S?hnen KS 2100iG S | 26 299 грн. |
Генератор инверторный Könner&Söhnen KS 2100iG S газ/бензин 2,0 кВт | 59 000 грн. |
Инверторный двухтопливный генератор Konner&Sohnen KS2100iG S 998854 | 26 299 грн. |