Електрогенератор Konner&Sohnen KS 2900
Відео 2Фото 9 |
Konner&Sohnen KS 2900 |
|
Авторегулятор напруги (AVR). Вихід 12 В.
Електрогенератор, розрахований працювати з навантаженням до 2.5 кВт. Електрика виробляється за рахунок роботи синхронного альтернатора (з алюмінієвою обмоткою) та бензинового двигуна, що має потужність 6.5 к.с. та робочий об'єм 196 см3. Згідно з паспортними даними, при роботі з навантаженням 50% від номінальної потужності витрата палива становить 1 л/год. У генератора Konner & Sohnen KS 2900 є сталевий бак на 15 літрів бензину з індикатором, що показує залишок палива. Споживачі електроенергії підключаються до встановлення за допомогою двох розеток 230 В та клем виходу 12 В, призначених для живлення низьковольтних приладів або заряджання акумуляторів.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 2900
Усі ціни 30 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 2900 000004362 | 12 499 грн. |
Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 2900 185540 | 12 499 грн. |
Бензиновий генератор K?nner&S?hnen KS 2900 | 12 499 грн. |
Бензиновий генератор KÖNNER&SÖHNEN KS 2900 | 12 499 грн. |
Konner&Sohnen KS 2900 офіційна гарантія | 12 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →