Подрібнювач садовий Konner&Sohnen KS 500WS
Відео 1Фото 8 |
Konner&Sohnen KS 500WS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 500WS
Усі ціни 7 →Подрібнювач деревини KS 500WS | 36 999 грн. |
Подрібнювач деревини Konner&Sohnen KS 500WS | 35 999 грн. |
Подрібнювач деревини KS 500WS | 51 571 грн. |
Konner&Sohnen Подрібнювач деревини KS 500WS | 46 000 грн. |
Измельчитель Konner&Sohnen KS 500WS | 36 999 грн. |
Подрібнювач гілок Konner&Sohnen KS 500WS | 36 999 грн. |
Подрібнювач Konner&Sohnen KS 500WS | 36 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →