Електрогенератор Konner&Sohnen KS 5500iES ATSR
Фото 13 |
Konner&Sohnen KS 5500iES ATSR |
|
П'ятиловатний інверторний генератор, що працює на бензині. Оснащений двигуном, що має робочий об'єм 312 см і потужність 9.5 к.с. Система запуску - електрична (генератор має електростартер і акумуляторну батарею). Передбачено можливість автоматичного запуску (на панелі апарата є роз'єм для підключення блоку ATS). Генератор Konner&Sohnen KS 5500iES ATSR має дві розетки для підключення споживачів (одна – звичайна, друга – «силова»), два USB-порти та вихід постійного струму 12 В у вигляді стандартного автомобільного прикурювача.
Існує можливість об'єднання двох однакових генераторів у систему для роботи на загальне навантаження (з цією метою на передній панелі є роз'єм для паралельного підключення). Апарат укладений у повністю закритий корпус, що забезпечує гарне поглинання шуму (рівень звуку в 7 м від генератора не перевищує 66 дБ) та оснащений колесами, які полегшують переміщення міні-електростанції з місця на місце.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Купити Konner&Sohnen KS 5500iES ATSR
Усі ціни 17 →Генератор инверторный бензиновый Könner&Söhnen KS 5500iE S ATSR 000004856 | 54 999 грн. |
Генератор инверторный Konner&Sohnen KS 5500iE S ATSR | 49 999 грн. |
Бензиновий інверторний генератор K?nner&S?hnen KS 5500iE S ATSR | 54 999 грн. |
Инверторный генератор Konner&Sohnen KS5500iES ATSR 998857 | 49 999 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Konner&Sohnen KS 5500iES ATSR 101323- | 49 999 грн. |
Не вводьте людей в оману-ця модель тільки БЕНЗИНОВА Тихий, відповідають заявленим характеристикам Не виявлено Sergey Bashtavenko: користуюся Konner&Sohnen KS 5500iES ATSR кілька місяців
Виправили, дякуємо за активність! |