Подрібнювач садовий Konner&Sohnen KS 700WS
Фото 7 |
Konner&Sohnen KS 700WS |
|
Електростартер
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 700WS
Усі ціни 12 →Подрібнювач деревини KS 700WS | 69 999 грн. |
Измельчитель садовый Könner & Söhnen (KS 700WS) | 69 999 грн. |
Бензиновый измельчитель Konner&Sohnen KS 700WS (15 л.с., 120 мм) | 69 990 грн. |
Садовый измельчитель Konner&Sohnen Ks 700WS | 89 999 грн. |
Подрібнювач деревини Konner&Sohnen KS 700WS | 69 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →