Культиватор Konner&Sohnen KS 7HP-850A
Фото 9 |
Konner&Sohnen KS 7HP-850A
Тип двигуна:бензиновий
Ширина обробки:80 см
Глибина обробки:31 см
Потужність:7 л.с., 5145 Вт
Кількість передач:1 вперед
Тип запуску:ручне
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Всі характеристики
Характеристики KS 7HP-850A
|
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 7HP-850A
Усі ціни 23 →Культиватор бензиновый Konner&Sohnen KS 7HP-850A 000002700 | 21 599 грн. |
Бензиновий культиватор KS 7HP-850A | 21 599 грн. |
Культиватор бензиновий Könner & Söhnen (KS 7HP-850A) | 21 599 грн. |
Культиватор Konner&Sohnen KS 7HP-850A (7 л.с., 770 мм) | 21 600 грн. |
Культиватор бензиновий K?nner & S?hnen (KS 7HP-850A) | 21 599 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →