Дроворуб Konner&Sohnen KS 7THE 52/30 (000003694)
Відео 1Фото 10 |
Konner&Sohnen KS 7THE 52/30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 7THE 52/30
Дровокол электрический Konner&Sohnen KS 7THE 52/30 000003694 | 17 599 грн. |
Електричний дровокол гідравлічного типу KS 7THE 52/30 | 21 999 грн. |
Konner&Sohnen Дровокол электричний гідравлічного типу KS 7THE 52/30 | 17 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →