Дроворуб Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 (000003695)
Відео 1Фото 10 |
Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35
Усі ціни 19 →Дровокол электрический Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 000003695 | 33 999 грн. |
Електричний дровокол KS 8TKE 52/35 | 33 999 грн. |
Дровокол электрический Könner & Söhnen (KS 8TKE 52/35) | 33 999 грн. |
Дровокол горизонтальний электрический Konner&Sohnen Ks 8TKE 52/35 | 33 999 грн. |
Дровокол електричний Konner&Sohnen KS 8TKE 52/35 (KS8TKE52/35) KS8TKE5 | 33 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →