Дроворуб Konner&Sohnen KSB 6THE 52/30
Фото 9 |
Konner&Sohnen KSB 6THE 52/30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KSB 6THE 52/30
Усі ціни 10 →Дровокол электрический Konner&Sohnen KSB 6THE 52/30 000005545 | 15 999 грн. |
Дровокол електричний Konner&Sohnen KSB 6THE 52/30 (KSB6THE52/30) KSB6T | 15 999 грн. |
Електричний дровокол гідравлічного типу K?nner&S?hnen KSB 6THE 52/30 | 15 999 грн. |
Електричний дровокол гідравлічного типу K&S BASIC KSB 6THE 52/30 | 15 999 грн. |
Електричний дровокол гідравлічного типу KSB 6THE 52/30 | 17 999 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →