Радіатор опалення Korado Radik Klasik 11 600x1000
Модифікації Korado Radik Klasik 11 71
Характеристики
Korado Radik Klasik 11 600x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 11 600x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 600x1000 мм бокове підключ | 9 639 грн. |
Korado Radik Klasik 11 600x1000 | 3 520 грн. |
Korado Radik Klasik 11 600x1000 | 5 888 грн. |
Радіатор Korado 11К 600х1000 бокове підключення 11060100-50-0010 | 5 566 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11K 600x1000 мм бокове підключ | 9 695 грн. |
Korado 11-K 600x1000 | 3 548 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11K 600x1000 (11060100-50-0010) | 3 639 грн. |
Закрити
Рекомендуємо