Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 200x2000
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 200x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 200x2000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x2000 мм бокове підключ | 11 073 грн. |
Korado Radik Klasik 22 200х2000 | 11 859 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 200x2000 мм бокове підключ | 11 073 грн. |
Korado 22-K 200x2000 | 8 425 грн. |
Радіатор сталевий Korado 22K 200x2000 мм бічне підключення Чехія | 9 000 грн. |
Закрити
Рекомендуємо