Радіатор опалення Korado Radik Klasik 22 300x800
Модифікації Korado Radik Klasik 22 105
Характеристики
Korado Radik Klasik 22 300x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik Klasik 22 300x800
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 300x800 мм бокове підключе | 5 235 грн. |
Korado Radik Klasik 22 300x800 | 3 566 грн. |
Korado Radik Klasik 22 300x800 | 5 967 грн. |
Радіатор Korado 22К 300Х800 бокове підключення 22030080-50-0010 | 5 643 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-K 300х800 мм (22030080-50-0010) | 4 991 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22K 300x800 мм бокове підключе | 5 235 грн. |
Korado 22-K 300x800 | 5 546 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22K 300x800 (22030080-50-0010) | 3 684 грн. |
Закрити
Рекомендуємо