Радіатор опалення Korado Radik VK11 500x500
від 2 634 до 4 287 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK11 37
Характеристики
Korado Radik VK11 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK11 500x500
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11VK 500x500 мм нижнє підключе | 4 213 грн. |
Радіатор Korado 11VK 500X500 нижнє підключення 11050050-60-0010 | 4 287 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 11VK 500x500 мм нижнє підключе | 4 213 грн. |
Korado 11-VK 500x500 | 3 205 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11VK 500x500 (11050050-60-0010) | 3 205 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 11VK 500x500 (11050050-60-0010) | 2 634 грн. |
Закрити
Рекомендуємо