Радіатор опалення Korado Radik VK22 300x1600
від 6 940 до 11 100 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 300x1600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 300x1600 мм нижнє підключ | 11 100 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 300х1600 мм (22030160-60-0010) | 11 100 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 300x1600 мм нижнє підключ | 11 100 грн. |
Korado 22-VK 300x1600 | 7 469 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 300x1600 (22030160-60-0010) | 8 446 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 300x1600 (22030160-60-0010) | 6 940 грн. |
Закрити
Рекомендуємо