Радіатор опалення Korado Radik VK22 300x2000
від 8 785 до 13 430 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 300x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 300x2000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 300x2000 мм нижнє підключ | 13 198 грн. |
Радіатор Korado 22VK 300X2000 нижнє підключення 22030200-60-0010 | 13 430 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 300x2000 мм нижнє підключ | 13 198 грн. |
Korado 22-VK 300x2000 | 8 882 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 300x2000 (22030200-60-0010) | 10 043 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 300x2000 (22030200-60-0010) | 8 785 грн. |
Закрити
Рекомендуємо