Радіатор опалення Korado Radik VK22 400x1000
від 5 958 до 9 698 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 400x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 400x1000
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 400x1000 мм нижнє підключ | 9 566 грн. |
Радіатор Korado 22VK 400X1000 нижнє підключення 22040100-60-0010 | 9 698 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 400х1000 мм (22040100-60-0010) | 9 566 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 400x1000 мм нижнє підключ | 9 566 грн. |
Korado 22-VK 400x1000 | 6 413 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 400x1000 (22040100-60-0010) | 7 279 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 400x1000 (22040100-60-0010) | 5 958 грн. |
Закрити
Рекомендуємо