Радіатор опалення Korado Radik VK22 500x1200
від 7 262 до 10 981 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 500x1200
Сортувати
Korado Korado 22-VK 500x1200 | 9 711 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x1200 мм нижнє підключ | 9 712 грн. |
Радіатор Korado 22VK 500X1200 нижнє підключення 22050120-60-0010 | 10 981 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x1200 мм нижнє підключ | 9 712 грн. |
Korado 22-VK 500x1200 | 7 262 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 500x1200 (22050120-60-0010) | 10 289 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 500x1200 (22050120-60-0010) | 9 711 грн. |
Закрити
Рекомендуємо