Радіатор опалення Korado Radik VK22 500x500
від 3 993 до 6 039 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 500x500
Сортувати
Korado Korado 22-VK 500x500 | 5 341 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x500 мм нижнє підключе | 5 342 грн. |
Радіатор Korado 22VK 500X500 нижнє підключення 22050050-60-0010 | 6 039 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 500х500 мм (22050050-60-0010) | 5 093 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x500 мм нижнє підключе | 5 342 грн. |
Korado 22-VK 500x500 | 3 993 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 500x500 (22050050-60-0010) | 5 659 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 500x500 (22050050-60-0010) | 5 341 грн. |
Закрити
Рекомендуємо