Радіатор опалення Korado Radik VK22 500x600
від 4 280 до 6 620 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 500x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 500x600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x600 мм нижнє підключе | 5 852 грн. |
Korado Korado 22-VK 500x600 | 5 851 грн. |
Радіатор Korado 22VK 500X600 нижнє підключення 22050060-60-0010 | 6 620 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22-VK 500х600 мм (22050060-60-0010) | 5 580 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 500x600 мм нижнє підключе | 5 852 грн. |
Korado 22-VK 500x600 | 4 379 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 500x600 (22050060-60-0010) | 6 200 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 500x600 (22050060-60-0010) | 4 280 грн. |
Закрити
Рекомендуємо