Радіатор опалення Korado Radik VK22 900x400
від 5 678 до 8 216 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK22 61
Характеристики
Korado Radik VK22 900x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK22 900x400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 22VK 900x400 мм нижнє підключе | 8 216 грн. |
Korado 22-VK 900x400 | 5 811 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 900x400 (22090040-60-0010) | 5 812 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 22VK 900x400 (22090040-60-0010) | 5 678 грн. |
Закрити
Рекомендуємо