Радіатор опалення Korado Radik VK33 400x1400
від 10 924 до 16 483 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Чехія |
Модифікації Korado Radik VK33 48
Характеристики
Korado Radik VK33 400x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Korado Radik VK33 400x1400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 400x1400 мм нижнє підключ | 16 483 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33-VK 400х1400 мм (33040140-60-0010) | 16 483 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KORADO 33VK 400x1400 мм нижнє підключ | 16 483 грн. |
Радіатор сталевий KORADO 33VK 400x1400 (33040140-60-0010) | 10 924 грн. |
Закрити
Рекомендуємо