Твердопаливний котел Kordi Sluch AOTV 16-20 20 кВт
Зручний, надійний та довговічний твердопаливний котел із продуманою 3-дверною конструкцією. Модель забезпечує всі необхідні умови, щоб процес нагрівання тривав якомога довше, з максимально можливою тепловіддачею. У середньому однієї закладки палива буде достатньо, щоб теплообмінник постачався нагріванням протягом 6-8 годин. Вбудований контур циркуляції має непогану сумісність із системами опалення під природну та примусову циркуляцію.
Котел твердопаливний Kordi Sluch AOTV 16-20 можна додатково оснастити механічним регулятором тяги. Це дозволить збільшити точність та стабільність нагріву, при цьому агрегат залишиться енергонезалежним. Ця модель сумісна з електронним блоком управління. Установка автоматики дозволяє досягти балансу між продуктивністю нагріву та економією палива. Твердопаливний котел має містку жаровню. Топка на 42 л дозволяє завантажувати до пристрою достатню кількість пального, щоб підтримувати нагрівання протягом максимально тривалого часу. Жарівня отримала високонадійні чавунні колосники. Конструкція використовує спеціальну марку жароміцної сталі з товщиною стінок 4-6 мм.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kordi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kordi.
Купити Kordi Sluch AOTV 16-20 20 кВт
Усі ціни 9 →Котел твердопаливний Корді АОТВ 16-20 ЕТ 12464 | 36 533 грн. |
Котли Корді твердопаливний Случ-ЛТ 16-20 кВт. | 28 353 грн. |
Котел твердопаливний КОРДІ АОТВ- 16-20 Е з подовженою топкою | 33 205 грн. |
Котел твердопаливний Корді Случ АОТВ 16-20 ЛТ 10762 | 31 483 грн. |
Твердопаливний котел Корді АОТВ 16-20 Л Случ | 26 610 грн. |
- Регулятор тяги купується окремо
Модификації Kordi Sluch AOTV 16-20
Ціни на Kordi Sluch AOTV 16-20 |
---|---|---|---|---|
Kordi Sluch AOTV 16-20 20 кВт | від 26 610 грн. | 10 пропозицій | ||
Kordi Sluch AOTV 26-30 30 кВт | від 33 953 грн. | 6 пропозицій |