Каструля KORKMAZ Alfa A1019
KORKMAZ Alfa A1019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Alfa A1019
Усі ціни 6 →Каструля Каструля Korkmaz Alfa А1019 (22 см, 4.0л) | 1 546 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Alfa А1019 (22 см, 4.0л) | 1 507 грн. |
Кастрюля Korkmaz Alfa с крышкой 4 л A1019 | 2 010 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою ALFA 22*12 см 4,0 л (A1019) | 2 010 грн. |
Каструля Korkmaz Alfa 4 л 22 см (A1019) | 2 116 грн. |
Каструля Korkmaz Alfa 4л d22 см h12 см нержавійка (1019A) | 2 290 грн. |
Модификації KORKMAZ Alfa A1019
Ціни на KORKMAZ Alfa A1019 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Alfa A1016 | від 1 317 грн. | 3 пропозиції | ||
KORKMAZ Alfa A1017 | від 1 144 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ Alfa A1018 | від 1 770 грн. | 9 пропозицій | ||
KORKMAZ Alfa A1019 | від 1 508 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ Alfa A1020 | від 2 340 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →