Каструля KORKMAZ Alfa A1020
KORKMAZ Alfa A1020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Alfa A1020
Усі ціни 6 →Кастрюля Korkmaz с крышкой ALFA 24*12 см 5,5 л (A1020) A1020 | 2 340 грн. |
Жаровня Korkmaz Alfa (5.5 л) | 2 805 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою ALFA 24*12 см 5,5 л (A1020) | 2 340 грн. |
Каструля Korkmaz Alfa 5,5 л 24 см (A1020) | 2 462 грн. |
Каструля Korkmaz Alfa 5,5 л d24 см h12 см нержавійка (1020A) | 2 530 грн. |
Кастрюля Korkmaz ALFA 24*12 см 5,5 л (A1020) | 2 340 грн. |
Модификації KORKMAZ Alfa A1020
Ціни на KORKMAZ Alfa A1020 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Alfa A1016 | від 1 317 грн. | 3 пропозиції | ||
KORKMAZ Alfa A1017 | від 1 144 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ Alfa A1018 | від 1 770 грн. | 9 пропозицій | ||
KORKMAZ Alfa A1019 | від 1 508 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ Alfa A1020 | від 2 340 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →