Ківш KORKMAZ Astra A1892
KORKMAZ Astra A1892 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Astra A1892
Ківш Korkmaz Astra з кришкою 16x10см, 2л (A1892) | 1 042 грн. |
Ковш Korkmaz Astra с крышкой 16x10см, 2л (A1892) | 1 025 грн. |
Ковш Korkmaz Astra с крышкой 2 л A1892 | 1 260 грн. |
Ківш з кришкою Korkmaz Astra 2 л (A1892) | 1 322 грн. |
Ківш KORKMAZ з кришкою ASTRA 16*10 см 2,0 л (A1892) | 1 260 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →