Каструля KORKMAZ Gastro A2736
KORKMAZ Gastro A2736 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Gastro A2736
Каструля Gastro Korkmaz з кришкою 16 см 1.5 л (A2736) | 1 398 грн. |
Кастрюля Gastro Korkmaz с крышкой 16 см 1.5 л (A2736) | 1 359 грн. |
Кастрюля с крышкой Korkmaz Gastro 1,5 л A2736 | 1 818 грн. |
Каструля KORKMAZ низька 16 см 1,5 л GASTRO (A2736) | 1 818 грн. |
Кастрюля KORKMAZ низька 16х7,5 см, 1,5 л GASTRO (A2736) | 1 818 грн. |
Модификації KORKMAZ Gastro A2736
Ціни на KORKMAZ Gastro A2736 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Gastro A2736 | від 1 359 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2737 | від 1 452 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2738 | від 1 639 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2739 | від 2 337 грн. | 2 пропозиції | ||
KORKMAZ Gastro A2740 | від 2 424 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2741 | від 3 241 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2742 | від 3 756 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2743 | від 4 666 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →