Каструля KORKMAZ KAPPA A1687
KORKMAZ KAPPA A1687 5.5 л6.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ KAPPA A1687
Каструля Korkmaz Kappa 24x12см, 5.5л (A1687-1) | 1 534 грн. |
Кастрюля Korkmaz Kappa 24x12см, 5.5л (A1687-1) | 1 496 грн. |
Кастрюля Korkmaz Kappa с крышкой 5,5 л A1687-1 | 1 995 грн. |
Каструля KORKMAZ KAPPA 24*12 см 5,5 л (A1687-1) | 1 995 грн. |
Кастрюля KORKMAZ KAPPA 24*12 см 5,5 л (A1687-1) | 1 995 грн. |
Модификації KORKMAZ KAPPA A1687
Ціни на KORKMAZ KAPPA A1687 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ KAPPA A1687 | від 1 496 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ KAPPA A1688 | від 2 366 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →