Каструля KORKMAZ MEGA A1946
KORKMAZ MEGA A1946 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ MEGA A1946
Каструля Каструля Korkmaz Mega А1946 (36 см, 20.0 л) | 3 291 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Mega А1946 (36 см, 20.0 л) | 3 208 грн. |
Кастрюля Korkmaz Mega с крышкой 20 л A1946 | 4 361 грн. |
Каструля KORKMAZ MEGA 36*22 см 20 л (A1946) | 4 361 грн. |
Модификації KORKMAZ MEGA A1946
Ціни на KORKMAZ MEGA A1946 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ MEGA A1942 | від 2 311 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1944 | від 2 757 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1946 | від 3 208 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1948 | від 3 820 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1950 | від 5 118 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1952 | від 8 892 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →