Каструля KORKMAZ MEGA A1948
KORKMAZ MEGA A1948 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ MEGA A1948
Каструля Каструля Korkmaz Mega А1948 (40 см, 30.0 л) | 3 920 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Mega А1948 (40 см, 30.0 л) | 3 820 грн. |
Кастрюля Korkmaz Mega с крышкой 30 л A1948 | 5 273 грн. |
Кастрюля KORKMAZ MEGA 40*26см 30 л (A1948) A1948 | 5 273 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою MEGA 40*26 см 30,0 л (A1948) | 5 273 грн. |
Модификації KORKMAZ MEGA A1948
Ціни на KORKMAZ MEGA A1948 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ MEGA A1942 | від 2 311 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1944 | від 2 757 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1946 | від 3 208 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1948 | від 3 820 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1950 | від 5 118 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1952 | від 8 892 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →