Каструля KORKMAZ MEGA A1950
KORKMAZ MEGA A1950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ MEGA A1950
Каструля Каструля Korkmaz Mega А1950 (45 см, 45.0 л) | 5 163 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Mega А1950 (45 см, 45.0 л) | 5 098 грн. |
Кастрюля Korkmaz Mega с крышкой 45 л A1950 | 7 125 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою MEGA 45*30 см 45,0 л (A1950) | 7 125 грн. |
Модификації KORKMAZ MEGA A1950
Ціни на KORKMAZ MEGA A1950 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ MEGA A1942 | від 2 302 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1944 | від 2 747 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1946 | від 3 196 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1948 | від 3 806 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1950 | від 5 098 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ MEGA A1952 | від 8 892 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →