Набір посуду KORKMAZ PERLA A1606
KORKMAZ PERLA A1606 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ PERLA A1606
Усі ціни 8 →Набір посуду Korkmaz Perla A1606 (8 пр.) | 5 269 грн. |
Набор посуды Korkmaz Perla A1606 (8 пр.) | 5 223 грн. |
Набор посуды Korkmaz Perla 8 пр. A1606 A1606 | 6 600 грн. |
Набір каструль і сковорідок Korkmaz zestaw garków perla 8 el a1606 | 8 487 грн. |
Набір каструль з кришками Korkmaz Perla (A1606) | 6 997 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →