Ківш KORKMAZ Proline A1156
KORKMAZ Proline A1156 1 л2.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Proline A1156
Ківш Korkmaz Proline 16x7.5см, 1.5л (A1156) | 1 078 грн. |
Ковш Korkmaz Proline 16x7.5см, 1.5л (A1156) | 1 056 грн. |
Ковш без крышки Korkmaz Proline 1,5 л A1156 | 1 317 грн. |
Ківш KORKMAZ PROLINE 16*7,5 см 1,5 л (A1156) | 1 317 грн. |
Модификації KORKMAZ Proline A1156
Ціни на KORKMAZ Proline A1156 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Proline A1156 | від 1 056 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ Proline A1158 | від 1 739 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →