Каструля KORKMAZ STEAMA A1991
Фото 6 |
KORKMAZ STEAMA A1991 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ STEAMA A1991
Каструля Korkmaz Steama A1991 (20 см, 3.0 л) | 1 476 грн. |
Кастрюля Korkmaz Steama A1991 (20 см, 3.0 л) | 1 440 грн. |
Кастрюля Korkmaz Steama с крышкой 3 л A1991 | 1 920 грн. |
Каструля Korkmaz STEAMA 20*10 см 3,0 л (A1991) | 1 920 грн. |
Каструля Korkmaz Steama 3л d20 см h10 см нержавійка (1991A) | 2 075 грн. |
Модификації KORKMAZ STEAMA A1991
Ціни на KORKMAZ STEAMA A1991 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ STEAMA A1990 | від 1 244 грн. | 8 пропозицій | ||
KORKMAZ STEAMA A1991 | від 1 440 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ STEAMA A1992 | від 1 821 грн. | 6 пропозицій | ||
KORKMAZ STEAMA A1993 | від 2 051 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →