Підвісне крісло KOSPA Lounge Ligth+
Фото 8 |
KOSPA Lounge Ligth+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOSPA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOSPA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOSPA Lounge Ligth+
Усі ціни 18 →Підвісне Крісло гойдалка-гамак з підставкою Kospa Lounge Ligth+ Електрик ( | 3 900 грн. |
Підвісне Крісло гойдалка-гамак з підставкою Kospa Lounge Ligth+ Коричнева | 3 900 грн. |
Підвісне Крісло гойдалка-гамак з підставкою Kospa Lounge Ligth+ Червона (L | 3 900 грн. |
Підвісне Крісло гойдалка-гамак з підставкою Kospa Lounge Ligth+ Світло-сір | 3 900 грн. |
Підвісне Крісло гойдалки-гамак 120 кг з підставкою 180 см Kospa Lounge Lig | 3 900 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →