Теплоакумулятор для котла Kospel SV-400 380 л
Kospel SV-400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel SV-400 380 л
Kospel Wymiennik SV-400 | 28 800 грн. |
Kospel Wymiennik SV-400 | 29 520 грн. |
Kospel Wymiennik SV-400 | 30 240 грн. |
Модификації Kospel SV-400
Ціни на Kospel SV-400 |
---|---|---|---|---|
Kospel SV-200 210 л | від 20 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Kospel SV-300 307 л | від 23 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Kospel SV-400 380 л | від 28 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Kospel SV-500 485 л | від 32 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Kospel SV-1000 902 л | від 62 960 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →