Пальник Kovea KB-0211G
Відео 2Фото 5 |
Kovea KB-0211G |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Купити Kovea KB-0211G
Усі ціни 25 →Газовая горелка Kovea Moonwalker KB-0211G 8806372095130 | 3 950 грн. |
Горелка газовая туристическая выносная Kovea Moonwalker - S KB-0211G-S 98- | 3 950 грн. |
Kovea Moonwalker KB-0211G (8806372095130) | 3 950 грн. |
Газовая горелка Kovea Moonwalker KB-0211G (8806372095130) | 3 950 грн. |
Технологічний павук
Зовні ця модель нагадує павука завдяки розкладним ніжкам. Вони досить надійно прикручені до основного блоку, так що перед використанням не потрібно нічого збирати і встановлювати ― просто висунути підставки. Незважаючи на невеликий розмір і низький вага пальник обладнана важливими елементами: автоматичним розпалюванням, регулятором подачі газу і попереднім підігрівом. Перший ― це п'єзоелемент (як в запальничках), що дозволяє паливо підпалити натисканням кнопки, ігноруючи сірники, що зручно в будь-якому поході. Другий дає можливість регулювати витрату палива і температуру горіння. А третій підігріває газ, знаходиться ще в трубці. Це знижує його витрати, а головне, дозволяє ефективно використовувати пальник взимку, коли при мінусових температурах газ густіє, і може взагалі не дійти з балона в пальник.
Пальник ― окремо, балон ― окремо
З'єднання балона з газом здійснюється через досить довгий шланг. І це дуже зручно. По-перше, підвищується безпека експлуатації, адже балон далеко від відкритого вогню, а сама пальник встановлена на спеціальних ніжках і її рівновагу не залежить від ємності з паливом. По-друге, під час роботи в холодний період, каністру можна просто покласти на бік, поліпшивши таким чином подачу загустів газу. Ось тільки балони потрібні строго певної марки (KGF-0220, KGF-0450, KGF-0230, KGF-0110), а універсальні, на жаль, не підходять. Але це цілком нормальна плата за безпеку і комфорт.
Цікава, компактна і зручна пальник для походів, незамінна взимку, і вкрай корисна влітку. Одне з кращих ринкових пропозицій по співвідношенню ціна/якість.
- Довжина шланга 30 см
- KB-0211G — довжина шланга 30 см
- KB-0211G-L — довжина шланга 50 см