Пальник Kovea KGB-1302
Відео 1Фото 8 |
Kovea KGB-1302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KGB-1302
Усі ціни 22 →Газовая горелка Kovea Dual Flame KGB-1302 8809361210262 | 5 597 грн. |
Горелка газовая туристическая выносная Kovea Dual Flame KGB-1302 98-1024 | 5 597 грн. |
Газовая горелка Kovea Dual Flame KGB-1302 (8809361210262) | 5 598 грн. |
Пальник Kovea Dual Flame KGB-1302 (8809361210262) | 4 623 грн. |
Горелка Kovea Dual Flame KGB-1302 (8809361210262) 8809361210262 | 4 325 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пальника Kovea KGB-1302:
- Можливість підключення цангового газового балона за допомогою адаптера (в комплекті не йде)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →